Novučičký katalóg plynových krbových vložiek a krbov Kalfire

Pridané: 25.09.2020 |

Novučičký katalóg plynových krbových vložiek a krbov Kalfire

Horiaci oheň v krbe je typický pre chladné zimné dni. Tradične sa krby považovali hlavne za zdroj tepla, dnes sú využívané aj pre vytvorenie príjemnej atmosféry v interiéri. Kalfire uzatvorené plynové krby sú pre vytvorenie atmosféry z krásne horiaceho ohňa ideálnym riešením. Nie je nič viac upokojujúce ako jemne praskajúci oheň horiaci v krbe a nič viac uvoľňujúce, ako pozerať do horiacich plameňov. Prítomnosť krbu a horiaceho ohňa v interiéri robí priestor príjemnejším. Veľkosť alebo štýl miestnosti nie sú rozhodujúce - uzavreté plynové krby Kalfire sú vhodné pre akýkoľvek typ interiéru.

Kalfire plynové krbové vložky poskytujú možnosti, vďaka ktorým je rozdiel medzi krbom na drevo a krbom na plyn takmer na nerozoznanie. Krásny oheň, vyletujúce iskry a žiariaca pahreba, a pri tom stačí len stlačiť gombík. Žiadne zháňanie, skladovanie a sušenie dreva. Krby na plyn poskytujú skutočný pôžitok z plápolajúcich plameňov bez toho, aby ste sa museli zaoberať ako a kedy prikladať predpísanú dávku paliva. 

Vyberte si svoj oheň

Čo by lepšie fungovalo vo vašom obývacom priestore, oheň so sústredeným plameňom do výšky alebo s plameňom usmerneným do dĺžky? Kalfire pylnové krbové vložky sú dodávané s dvoma typmi horákov:.

Prestige horák (Kalfire GP-séria)

Inovatívny, patentovaný Prestige horák poskytuje neprekonateľne realistický vzhľad horiaceho dreva. Prestige horák je tvorený keramickými polenami dreva, v ktorých je zabudovaný systém rozvodov pre plyn. Polená sú pyramídovo naukladané v ohnisku. Takto je docielený vysoký a objemný plameň. Plamene vychádzajú priamo z otvorov v guľatine, čo vytvára jedinečný dojem horiaceho dreva.

3D horák (Kalfire G-séria)

Rovnako ako horák Prestige, aj tento inovatívny 3D horák navrhla a vyvinula spoločnosť Kalfire. Umožňuje výstavbu dlhého horizontálneho krbu (až do šírky 170 cm), ktorý dokonale vyhovuje súčasným moderným interiérom. Uzatvorený plynový krb vybavený 3D horákom vytvára plamene, ktoré sú prakticky nerozoznateľné od plameňov ohňa horiaceho dreva. Krby s 3D horákom sú štandardne dodávané s keramickou guľatinou, ale je možné zvoliť si a použiť aj exkluzívnu guľatinu alebo vyplniť dno ohniska bielymi, béžovými alebo šedými kameňmi alebo kryptonitom.

Simulácia pahreby s uhlíkmi

Do uzavretých plynových vložiek Kalfire s horákom Prestige je možné pridať hybridnú funkciu, ktorá prostredníctvom LED technológie podsvecuje vnútro krbu. Ak je táto funkcia aktivovaná, intenzita osvetlenia neustále kolíše a dokonale napodobňuje pulzujúce žiariace svetlo uhlíkov v pahrebe presne tak, ako je to v krbe na drevo. Osvetlenie má tri rôzne programy, ktoré je možné nakonfigurovať podľa potreby. Výhodou tejto simulácie je, že umožňuje navodenie príjemnej atmosféry, ktorú je možné si vychutnať aj počas teplých letných dní, keď nie je potrebné teplo a bez toho, aby bolo potrebné zapínať samotný oheň. Toto je ďalší príklad toho, že plynové krbové vložky Kalfire sú navrhnuté tak, aby zlepšovali váš životný priestor po celý rok. Aj keď neposkytnú teplo, vďaka technológii LED osvetlenia simulujú krásne žiariacu pahrebu ako je to pri skutočnom ohni.

Realistické iskry s generátorom tvorby iskier

Generátor tvorby iskier vytvára malé prirodzené iskry, ktoré vyletujú z plameňov a pomaly žiaria, čo vedie k úžasne realistickej simulácii horiaceho dreva. Táto technológia je k dispozícii ako voliteľná súčasť pre všetky plynové krbové vložky Kalfire, ktoré sú vybavené horákom Prestige.

Plynový krb prispôsobený vášmu vkusu

Plynový krb je dôležitou súčasťou vášho obývacieho priestoru. Je to dizajnový prvok, ale aj tvorca atmosféry - najmä ak je schopný realisticky vytvoriť ilúziu ohňa otvoreného krbu na drevo. Kúpili ste si nový dom alebo možno renovujete svoj súčasný dom? Pomáha vám architekt navrhnúť alebo vybrať plynový krb alebo máte svoje vlastné nápady? Kalfire ponúka veľa možností ako prispôsobiť plynový krb vášmu vkusu a požiadavkám.

Inšpirujte sa stavbami krbov v najnovšom katalógu Kalfire plynových krbov a krbových vložiek TU >>> 

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Chcete si pozrieť katalóg doma? Napíšte nám a vytlačený katalóg vám pošleme.

(Nezabudnite do správy napísať vašu adresu a poznámku, že máte záujem o zaslanie tlačeného katalógu Kalfire.)


Produktový katalóg (.pdf)