Kto sme

Sme veľkoobchodná firma, ktorá sa zaoberá dovozom krbových vložiek, vykurovacích vložiek, akumulačných ohnísk, stavebných materiálov a komponentov pre stavbu krbov a pecí. Vznikli sme v roku1997 so sídlom vo Zvolene a od toho času sme autorizovaným importérom tých najlepších technológií a produktov pre kachliarov a kominárov po celom Slovensku. Našimi dodávateľskými partnermi sú významní európski výrobcovia: Brunner, Spartherm, Hoxter, Ortner, Rath, Hafnertec, Radeburg, Kaufmann, Sommmerhuber a ďalší.

Pretože nám záleží, aby na Slovensku boli stavané len kvalitné krby, pece, sporáky a komínové systémy, prinášame na trh nielen produkty, ale aj technológie a riešenia, ako správne jednotlivé materiály inštalovať. Okrem predaja produktov, pravidelne organizujeme odborné školenia, ktoré pomáhajú našim partnerom - kachliarskym majstrom neustále rásť.


VEĽKOOBCHOD PRE KACHLIAROV A KOMINÁROV

Kvalitné produkty, služby a servis urobí z Vašich zákazníkov spokojných užívateľov krbu, či pece. Potom i Vy ako kachliar alebo kominár budete spokojný.


PROJEKTOVANIE

Viacerí z Vás nás oslovili s prosbou o pomoc s projektovaním. My sme pre Vás našli riešenie. Naša tvorivá dizajnérka, ktorá má dlhoročné skúsenosti z navrhovaním a dizajnom a program PaletteCAD pozná, vytvorí pre Vášho zákazníka krásne dielo, ktoré potom už jednoducho musíte predať.


DOPRAVA TOVARU K VÁM

Dopravíme Vám tovar presne tam, kam potrebujete. To je ďalšia z výhod, ktorú sme pre Vás pripravení efektívne zabezpečiť. Vy objednáte a my pre Vás vyberieme najlepšie riešenie prepravy, aby ste svoj tovar mali na mieste bezpečne a načas.


MATERIÁLY PRE STAVBU KRBOV, KACHĽOVÝCH PECÍ A
KOMÍNOVÝCH SYSTÉMOV

Čo sa týka kvality materiálov - tu nehľadáme žiaden kompromis. Dokonca sa sami podieľame na ich zlepšovaní aj vďaka Vašim skúsenostiam a odporúčaniam. Snažíme sa mať pre Vás všetko, čo na stavbu potrebujete a čo sme nemali, to už
sme zaradili do tohto katalógu.


PORADENSTVO PRE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Potrebujete niekedy použiť žolíka „Priateľ na telefóne“? Jednou z našich predností je odborné technické poradenstvo, ktoré poskytujeme všetkým našim odberateľom - kachliarom, kominárom. Stačí sa obrátiť na Vášho INSPIRE predajcu.


ŠKOLENIA

Vždy aktuálne informácie z kachliarskej oblasti získate priamo na našich odborných školeniach. Či už sú to PRODUKTOVÉ NOVINKY, NOVÉ TECHNOLÓGIE, NAJNOVŠIE TRENDY, PRAKTICKÉ RADY alebo rady, ako robiť PREPOČTY - vždy a všetko sa dozviete v INSPIRE akadémii v našom školiacom centre vo Zvolene.


ODBORNÝ SERVIS

Servisné auto plné všakovakého náradia, pekne uloženého v priečinkoch a v ňom vyškolený servisný technik pripravený pomôcť Vám v akejkoľvek situácii. Všetky Vaše prípadné problémy budeme riešiť za Vás rýchlo a s maximálnym nasadením.

Produktový katalóg (.pdf)