Akumulačná pec ORTNER zmení váš domov na oázu pohody

Pridané: 11.09.2020 | Výrobca: ORTNER

Akumulačná pec ORTNER zmení váš domov na oázu pohody

Zavrite oči a predstavte si ten pocit, keď vás na pokožke hrejú slnečné lúče... Aj keď von panujú sychravé jesenné a studené zimné dni, tak tento pocit môžete zažiť opäť a každý deň, vďaka akumulačnej peci ORTNER. Okrem tepelnej pohody je pec zdrojom relaxu. Voňajúce drevo pekne naukladané v ohnisku, horiace plamene, tiché praskanie a pokoj, ktorý sa z toho všetkého šíri, urobia z vášho domova špeciálne miesto - zmenia ho na oázu pohody.

Slnečné žiarenie a tepelné žiarenie sú v podstate tvorené infračervenými vlnami. Tak, ako slnko hreje našu pokožku, tak aj akumulačná pec zohrieva celé naše telo do hĺbky. Pec má rovnaký účinok, ako tepelné žiarenie. S akumulačnou pecou posilníte váš imunitný systém a zdravie. Už od prvého okamihu, keď v peci zakúrite, budete cítiť jej silu. Jedinečnú atmosféru, ktorá vzniká. Všimnete si, ako sa všetko ukľudní, spomalí a ako z vás opadá všetok stres. S akumulačnou pecou ORTNER sa ponoríte do špeciálneho sveta relaxácie. Každodenný život a zhon zostane za dverami. Do vnútra vstúpi pokoj.

Akumulačná pec ORTNER funguje bez teplovzdušných mriežok, preto nevíri žiadny prach. Energia sa transportuje pomocou infračerveného žiarenia. Vďaka tomu teplo pôsobí na telo, keď tieto lúče naň dopadnú. Energia ohňa je ukladaná v akumulačnom systéme ťahov z keramického akumulačného materiálu vo vnútri pece. Následne sa postupne uvoľňuje cez jej sálavý povrch. Všetky predmety v miestnosti sú týmto teplom zohrievané, akumulujú ho a následne sálajú späť do okolitého prostredia vo forme tepelného žiarenia. Prúdenie vzduchu v miestnosti je na minime, preto sa žiadny prach v miestnosti nevíri. Zdravé teplo z akumulačnej pece ORTNER zvyšuje pohodu tela, mysle a duše. A táto pohoda v našom vnútri vyvoláva pocity šťastia.

Využite silu slnka, ktorá je uložená v dreve a vychutnajte si zdravé teplo, ktoré ohreje vašu pokožku a celé telo, priamo vo vašom domove. správny výber technológie je v tomto kľúčový.

Akumulačné pece môžu mať rôzne podoby: môžu byť moderné aj s rohovým ohniskom, ale môžu byť aj tradičné s rovnýmmi presklenýmni dvierkami a postavené z keramiky určenej na stavbu kachľových pecí. ORTNER akumulačné ohniská ponúkajú širokú škálu tvarov dvierok a výkonov. Inšpirujte sa stavbami pecí v katalógiu ORTNER  . Realizáciu pece zverte do rúk kachliarskemu majstrovi, ktorý vám poradí, pec nadimenzuje podľa tepelných potrieb priestoru a odborne ju postaví.

Máte otázky? Napíšte nám:


Produktový katalóg (.pdf)